Pitbull. Nowe porządki

Pitbull nowe porządki Kołobrzeg gdzie obejrzeć?

Zachodniopomorskie

Pitbull, to sam spośród ostatnich obrazów, który trwa w napięciu, mrozi krew w żyłach i potrafi naprawdę dużo scen akcji, że z pewnością nie można wymienić go filmem nudnym i monotonnym. Nosimy w nim bowiem do pracowania z klasą warszawskich policjantów, którzy podążają tropem zorganizowanej grupy przestępczej, zamieszanej w liczne zainteresowania i zabójstwa zastraszanych handlarzy.

Pitbull nowe porządki Wolin gdzie obejrzeć?

Dzięki szczerości, wyobraźnie i popularnym akcjom, jakie nie przeważnie są wspólne z prawem, film bronił się hitem i szybko, zdecydowano się na pozostałą połowę Bitbulla.

klik i ogladaj film

Inna połowę kultowego filmu, Pitbull Nowe systemy, informuje o policjancie, Dariuszu „Majami” Wilkowskim, który za jakąś cenę, chce złapać groźnych gangsterów, zakłócających system nie tylko na Mokotowie, ale także w pełnej Warszawie. Szukają oni do sprawienia tak zwanych porządków, stąd tytuł pozostałej połówce.

W trakcie akcji, objawia się jednak, że gangsterzy, są zamieszani w głośną sprawę, chodzi bo o serię zabójstw i porwań, przez tak zwany Gang Obcinaczy Palców. Gang porywał ludzi, których mordował i zmniejszałby mi palce, aby nie doprowadzić do identyfikacji osób.
Działający w pojedynkę Majami, dla dobra sytuacje, postanawia połączyć energie z Gebelsem, Igorme oraz Barszczykiem, którzy podążają śladem gangsterów już dłuższy godzina także są bogata zgodę na materiał strategie działania gangsterów.

Pitbull nowe porządki Wolin gdzie obejrzeć?

Majami, trafia na plan, uświadomienia handlarzy o grożącym im niebezpieczeństwie. Pozostawia również namiary na siebie w miejscach, w których gangsterzy pobierają haracz. Plan szybko pada. Właścicielka salonu fryzjerskiego ostrzega bandytów przed zasadzką natomiast nie dochodzi do zatrzymania. Darek nie przygotowuje się poddać i poszukuje nowego fortelu na zachowanie gangsterów.

Majami, zyskuję cenne wskazówki odnośnie planowanych zamieszek na Mokotowie. Nikt lecz nie chce pomóc mu zrealizowaniu zasadzki.
Oba komisariaty próbują zwalić działalność na dodatkowy.

Pitbull nowe porządki Wolin gdzie obejrzeć?

Nie odczuwając wyboru grupa policjantów określa się przeprowadzić pracę i uniknąć kolejnych morderstw. Niestety, podczas imprez nie powtarza się złapać najgroźniejszego przestępcy. Na jego trop policjanci trafiają jednak później, gdy próbował odebrać haracz. Długie przesłuchiwania, złe traktowanie zmusza jednak gangstera do wymiany.

W obawie o duży wyrok, zaczyna sypać pozostałych gangsterów, odpowiedzialnych za porachunki mafijne w aktualnym etapie. Niestety, lekkomyślność bandyty doprowadziła do zniszczenia jego matk. Uważała stanowić ostatnie Zemsta za współpracę z policją. Podczas zeznań, gangster zaczyna sypać. Składa również zeznania obciążające siebie, bo idzie z otwarcia, że jak się nawracać, toż po całości.

Uznaję się do stosowania udziału w potrójnym zabójstwie, obcięcia palców i zakopania ciał wszystkich trzech ofiar. Wskazuje również miejsce, w których zakopano ciała. W ten środek, pazbywa się możliwości świadka koronnego. Tymczasem zaczyna powracać spokój. Handlarze przekazują różne, obciążające reklamę na materiał handlarzy, nie czując już żadnego zagrożenia spośród ich części.

Pitbull nowe porządki Wolin gdzie obejrzeć?

Podekscytowany policjant kwalifikuje się uzyskanymi danymi z przyjacielem i podąża na drugą akcję. Majami wraz z klasą policjantów wraca na grunt bazaru. po dokonaniu sklepu, rozpoczyna się obserwacja z ważnego miejsca po automatach do walki. Więc do samego ze sklepów, wchodzi Boss. Dotknięty słowami handlarza, postanawia skończyć się w ręce policji.

Świadom, obserwacji miejsca, określa się zapytać o podatek. Gdy sięga po pieniądze, w niniejszym czynniku do klubie wpada policja i robi zatrzymania. Boss określa się na pomoc z policją, na poczet mniejszego wyroku i ofert zawarcia związku małżeńskiego podczas odbywanego kary. Gdy udaje się wejść do porozumienia, sprawy wymykają się nieco spod kontroli.

Powraca do zabójstwa, w jakim ginie Boss, a główny aktor, dodający się w pozycję policjanta Majami, zostaje zdegradowany. Na tym sezonie film się kończy.
Pełny akcji, wulgaryzmów i niepochlebnych, policyjnych akcji film, został dwukrotnie nominowany do zapłaty. Posiada wielu dobrych decyzji również z pewnością odznacza się na tle innych produkcji kryminalnych.

Pitbull nowe porządki Wolin gdzie obejrzeć?

 

Źródło artykułu Pitbull nowe porządki

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments