Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

Liposukcja Bydgoszcz

Kujawsko-Pomorskie

Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu – Ileż to razy patrzymy w lustro dodatkowo nie potrafimy się nadziwić, jak wysoce poprawiłoby się nasze ciało w czasu ostatnich paru lat. Nagle ukazuje się, że posiadamy boczki, nadwagę (czasami nawet otyłość brzuszną) dodatkowo nie potrafimy się pozbyć cellulitu. Na domiar złego w znaczeniach, gdzie chciałybyśmy mieć kilka więcej ciała, natura poskąpiła nam objętości. Nie podobamy się sobie, oraz z czasem tworzy być coraz gorzej. Kiedy żadne ćwiczenia oraz diety nie pomagają, z uwagą przychodzi nam medycyna estetyczna.

Liposukcja Brodnica

Liposukcja i lipoliza

Liposukcja i lipoliza to dwa różne zabiegi, które łączy wspólny cel – redukcja tkanki tłuszczowej. W współczesnym tekście skoncentrujemy się na ważnej z tych dwóch możliwości modelowania ciała, a konkretnie na nowej technologii liposukcji laserowej, obsługiwanej przez ekspertów z kliniki Medbeauty doktora Andrzeja Kępy. Dzięki użyciu najnowocześniejszej metodzie LipoLife 3G efekty zabiegu są widoczne gołym okiem w niezwykle małym okresie po skończeniu pracy, a czas rekonwalescencji pacjenta umieszcza się w niezbędnym minimum.
Liposukcja Brodnica

Sposobowi mogą być poddawane różne partie ciała. Procedury medyczne cieszące się najogromniejszą dostępnością to:

liposukcja brzucha,
redukcja boczków,
odsysanie tłuszczu z nóg i pośladków,
liposukcja ramion,
liposukcja okolic twarzy,
leczenie ginekomastii (przerostu piersi u ludzi).

Zabieg liposukcji laserowej

Tego typu postępowanie medyczne popularnie nazywamy odsysaniem tłuszczu. Zabieg wytwarzany istnieje w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym, a nad przebiegiem całej procedury czuwa anestezjolog. Po zapewnieniu pacjentowi pełnego komfortu, lekarz medycyny estetycznej wykonuje kilka 2- lub 3-milimetrowych nacięć skóry, przez które daje specjalne kaniule do liposukcji.
Liposukcja Brodnica

W klinice Medbeauty doktora Andrzeja Kępy klasyczny zabieg odsysania tłuszczu został zmodyfikowany w taki postępowanie, aby jak wysoce ułatwić pacjentowi wejście do siebie po zabiegu. Przede każdym realizowana jest lekka liczba nacięć – zwykle wystarczą dwa. Ponadto zastosowanie nowego urządzenia LipoLife 3G pozwoli na pozyskanie maksymalnie zadowalającego efektu przy bardzo skróconym okresie rekonwalescencji pacjenta.

W zależności od wcześniejszych ustaleń i celu, jaki lekarz wyznaczył wraz z pacjentem podczas wywiadu, liposukcja może istnieć dokonana miejscowo czyli na pełniejszym rozmiarze. W liczbom przypadku zabiegowi budzi się takie strony ciała, jak podbródek, boczki i kolana. zabieg na długim zakresie to np. liposukcja brzucha czy ud.

Często sprowadza się, że pacjenci życzą sobie, aby zarobiony w ciągu zabiegu tłuszcz został następnie wszczepiony w dziwnym miejscu ich innego ciała. Z ostatniej oferty korzystają głównie kobiety, chcąc zmienić objętość swoich piersi lub pośladków. Taka strategia przynosi niemal absolutną pewność powodzenia – jak wychodzi z badań, 95% tkanek własnych pacjenta stanowi pełnowartościowy temat i wysyła się do przeszczepu.
Liposukcja Brodnica

Przygotowanie do środka odsysania tłuszczu

Ponieważ liposukcja laserowa nierzadko wykonywana istnieje w znieczuleniu ogólnym, czyli pod narkozą, przygotowanie do jej spełnienia obejmuje wykonanie szeregu specjalistycznych badań laboratoryjnych. Niektóre z nich to:

EKG,
morfologia z rozmazem,
lipidogram,
badanie poziomu glukozy,
badanie poziomu sodu i potasu.

Przeciwwskazaniami do wdrożenia procedury odsysania tłuszczu są m.in.:

ogólny zły stan zdrowia,
ciąża oraz utrzymywanie piersią,
cukrzyca,
padaczka,
stwardnienie rozsiane.

Jest bardzo wiele czynników wykluczających zastosowanie u pacjenta tego typu zabiegu medycyny estetycznej. W sukcesach, gdy liposukcja stanowi metodę zbyt inwazyjną dla pojedynczej jednostki, niekiedy podaje się lipolizę.

Liposukcja Brodnica

zobacz również Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments