Finbo Karlino

Zachodniopomorskie

Planujesz wziąć pożyczkę? Chcesz dowiedzieć się, w jaki metoda pożyczkodawca może zweryfikować Twoją sytuację finansową? Przeczytaj produkt a dowiedz się, jak firmy pożyczkowe kontrolują naszych użytkowników.

Finbo Mirosławiec

Rynek pożyczek pozabankowych zawsze się rozwija. Zaś nie chodzi tu tylko o cenę sprawie i wielkość działalności. Firmy z branży dokonują coraz dużo szczegółowych sprawdzeń klientów.

pożyczka finbo
pożyczka finbo

Zapomnij o telefonach do panowie i zaświadczeniach o zarobkach. Składając wniosek o pożyczkę, jednocześnie wyrażasz umowę na udostępnienie firmie bardzo lepszych informacjach.

zloz wniosek

Gdzie firmy pożyczkowe sprawdzają klientów

Większość pożyczkobiorców kojarzy firmy takie jak BIK albo pożyczki BIG. Jeżeli daje Ci się, że sprawdzenia zatrzymują się tylko do ostatnich rejestrów – stanowisz w błędzie. Firmy pożyczkowe coraz chętniej wymieniają się autorskimi bazami danych. Dlatego, jeżeli kiedykolwiek brałeś komercyjną pożyczkę – jest ogromna szansa, że pożyczkodawca będzie mógł zweryfikować jej czas.

Dla przykładu – składając wniosek o dotację w korporacji Finbo Mirosławiec , wyrażasz umowę na udostępnienie Twoich oddanych do 34 zewnętrznych podmiotów (w ostatnim do łatwej konkurencji firmy). Finbo Mirosławiec otrzyma informację zwrotną, czy ubiegałeś się o dotację w obecnych podmiotach, którymi oddanymi się posługiwałeś i czy spłaciłeś ją na etap. Firmy podnoszą argument, iż istnieje wówczas konieczne do zabezpieczenia się przed ewentualnymi nadużyciami (np. pobranie chwilówki na cudze dane). Jednak pozyskanie takich informacji daje też duże pole do pracy analitycznej.
Nowe sposoby weryfikacji

Od 2012 roku mężczyźni mają nadzieja zawierania umów pożyczki przez internet. Najpopularniejszą formą potwierdzenia tożsamości istnieje w obecnym fakcie przelew weryfikacyjny. Dzięki temu marki pożyczkowe dowiadują się, na jakie dane osobowe został zarejestrowany rachunek bankowy. Natomiast to podejście jest również nasze zalety. Grupa klientów firm pożyczkowych działa pod wpływem chwilowych impulsów. Wykonanie przelewu zajmuje mało czasu – i następnie klient że się rozmyślić.

Dlatego stworzono inne sposoby weryfikacji – dedykowane aplikacje. Warto wymienić tu chociażby Kontomatik lub Groszconnect. Z użytkowaniem tych aplikacji nie musisz pracować przelewu. Wystarczy, że zalogujesz się do naszej bankowości elektronicznej.

zobacz również Finbo logowanie

Wykorzystując taką aplikację, jednocześnie udostępniasz pożyczkodawcy wszelkie informacje powiązane z Twoim kontem. Firma może przejrzeć Twoje przelewy, zobaczyć skąd masz pieniądze, kto jest Twoim pracodawcą a ile wychodzisz na miesięczne utrzymanie. To bardzo ważne dane. Dzięki nim, pożyczkodawca nie tylko oceni Twoją sytuację gospodarczą, lecz dodatkowo będzie mógł tak profilować przyszłych klientów.

Źródło artykułu Jak firmy pożyczkowe sprawdzają klientów

Finbo Mirosławiec

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments