Liposukcja Bydgoszcz

Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu – Ileż to razy patrzymy w lustro dodatkowo nie potrafimy się nadziwić, jak wysoce poprawiłoby się nasze ciało w czasu ostatnich paru lat. Nagle ukazuje się, że posiadamy boczki, nadwagę (czasami nawet otyłość brzuszną) dodatkowo nie potrafimy się pozbyć cellulitu. Na domiar złego w znaczeniach, gdzie chciałybyśmy mieć kilka więcej ciała, natura poskąpiła nam objętości. Nie podobamy się sobie, oraz z czasem tworzy być coraz gorzej. Kiedy żadne ćwiczenia oraz diety nie pomagają, z uwagą przychodzi nam medycyna estetyczna.

Liposukcja Brodnica

Liposukcja i lipoliza

Liposukcja i lipoliza to dwa różne zabiegi, które łączy wspólny cel – redukcja tkanki tłuszczowej. W współczesnym tekście skoncentrujemy się na ważnej z tych dwóch możliwości modelowania ciała, a konkretnie na nowej technologii liposukcji laserowej, obsługiwanej przez ekspertów z kliniki Medbeauty doktora Andrzeja Kępy. Dzięki użyciu najnowocześniejszej metodzie LipoLife 3G efekty zabiegu są widoczne gołym okiem w niezwykle małym okresie po skończeniu pracy, a czas rekonwalescencji pacjenta umieszcza się w niezbędnym minimum.
Liposukcja Brodnica

Sposobowi mogą być poddawane różne partie ciała. Procedury medyczne cieszące się najogromniejszą dostępnością to:

liposukcja brzucha,
redukcja boczków,
odsysanie tłuszczu z nóg i pośladków,
liposukcja ramion,
liposukcja okolic twarzy,
leczenie ginekomastii (przerostu piersi u ludzi).

Zabieg liposukcji laserowej

Tego typu postępowanie medyczne popularnie nazywamy odsysaniem tłuszczu. Zabieg wytwarzany istnieje w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym, a nad przebiegiem całej procedury czuwa anestezjolog. Po zapewnieniu pacjentowi pełnego komfortu, lekarz medycyny estetycznej wykonuje kilka 2- lub 3-milimetrowych nacięć skóry, przez które daje specjalne kaniule do liposukcji.
Liposukcja Brodnica

W klinice Medbeauty doktora Andrzeja Kępy klasyczny zabieg odsysania tłuszczu został zmodyfikowany w taki postępowanie, aby jak wysoce ułatwić pacjentowi wejście do siebie po zabiegu. Przede każdym realizowana jest lekka liczba nacięć – zwykle wystarczą dwa. Ponadto zastosowanie nowego urządzenia LipoLife 3G pozwoli na pozyskanie maksymalnie zadowalającego efektu przy bardzo skróconym okresie rekonwalescencji pacjenta.

W zależności od wcześniejszych ustaleń i celu, jaki lekarz wyznaczył wraz z pacjentem podczas wywiadu, liposukcja może istnieć dokonana miejscowo czyli na pełniejszym rozmiarze. W liczbom przypadku zabiegowi budzi się takie strony ciała, jak podbródek, boczki i kolana. zabieg na długim zakresie to np. liposukcja brzucha czy ud.

Często sprowadza się, że pacjenci życzą sobie, aby zarobiony w ciągu zabiegu tłuszcz został następnie wszczepiony w dziwnym miejscu ich innego ciała. Z ostatniej oferty korzystają głównie kobiety, chcąc zmienić objętość swoich piersi lub pośladków. Taka strategia przynosi niemal absolutną pewność powodzenia – jak wychodzi z badań, 95% tkanek własnych pacjenta stanowi pełnowartościowy temat i wysyła się do przeszczepu.
Liposukcja Brodnica

Przygotowanie do środka odsysania tłuszczu

Ponieważ liposukcja laserowa nierzadko wykonywana istnieje w znieczuleniu ogólnym, czyli pod narkozą, przygotowanie do jej spełnienia obejmuje wykonanie szeregu specjalistycznych badań laboratoryjnych. Niektóre z nich to:

EKG,
morfologia z rozmazem,
lipidogram,
badanie poziomu glukozy,
badanie poziomu sodu i potasu.

Przeciwwskazaniami do wdrożenia procedury odsysania tłuszczu są m.in.:

ogólny zły stan zdrowia,
ciąża oraz utrzymywanie piersią,
cukrzyca,
padaczka,
stwardnienie rozsiane.

Jest bardzo wiele czynników wykluczających zastosowanie u pacjenta tego typu zabiegu medycyny estetycznej. W sukcesach, gdy liposukcja stanowi metodę zbyt inwazyjną dla pojedynczej jednostki, niekiedy podaje się lipolizę.

Liposukcja Brodnica

zobacz również Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *