Leasing Kamienna Góra zadzwoń 887332665

Leasing to bardzo ciekawa forma nabycia określonych przedmiotów. Od strony formalnej jest połączeniem dwóch rozwiązań: kredytu i dzierżawy.
Przedmiot leasingu w trakcie umowy nie staje się twoją własnością, korzystasz tylko z niego przez określony w umowie czas.

Leasing Gryfów Śląski

 

 

Najczęściej leasing związany jest z samochodami, chociaż wszelkie rzeczy, które są Ci niezbędne do prowadzenia działalności możesz nabyć korzystając z tej metody. Świeżo otwarte firmy mogą otrzymać leasing już w pierwszym dniu po rozpoczęciu działania. Najprościej będzie przejeść się do firmy leasingowej, aby na miejscu omówić warianty najbardziej dla Ciebie dogodne.

 

zloz wniosek

 

Bardzo łatwo skonsultujesz się z agentami, z którymi łatwo skontaktujesz się za pomocą wygodnego formularza, zamieszczonego w Internecie, infolinii czy sms. Jasne jest, możesz porozmawiać bezpośrednio ze specjalistą w dziedzinie leasingu pracującym w firmie leasingowej, które mają siedziby we wszystkich miastach Polski.

 

W trakcie spotkania agent kredytowy poda ci wszelkie informacje dotyczące koniecznych zaświadczeń (a niewiele ich potrzeba) i zaproponuje najkorzystniejszy sposób załatwienia sprawy. Nieważne, z której z dostępnych form leasingu skorzystasz, Twoje podatki znacząco się zmniejszą. Nakłady pieniężne poniesione na leasingi, wliczamy w koszty działalności i zmniejszamy o nie podatek dochodowy. Rozmowa z doradcą, który oceni sytuację majątkową i podatkową, kierowanej przez Ciebie działalności gospodarczej, na pewno pozwoli na wybór optymalnego rozwiązania.

Kolejną zaletą leasingu jest fakt, że można go zdecydowanie łatwiej uzyskać niż kredyt inwestycyjny w banku. Wszystkie procedury są maksymalnie uproszczone . Dla tych, którzy prowadzą niewielkie działalności gospodarcze, szczególnie, na początkowym etapie, to duże usprawnienie. Najistotniejsze jest, że nie ma konieczności sięgania po dodatkowe zabezpieczenia.

 

W tej formie, można nabyć, nie tylko, auto osobowe, ale wyposażenie i auta dostawcze, a nawet maszyny budowlane czy sprzęt medyczny. Jeśli chodzi o samochody,kolejnym atutem, jest fakt, że to firma leasingowa dba o ich prawidłowy serwis i ubezpieczenia. Działanie jest banalne. Wybierasz samochód, precyzujesz szczegóły finansowe, składasz wniosek zdalnie lub ustalasz szczegóły z doradcą i
swobodnie dysponujesz nowym autem. Korzyści płynące z tych działań są bezcenne. Zyskujesz cenny czas, bo nie musisz jechać do salonu i targować się o cenę. Masz absolutną gwarancję maksymalnie obniżonej ceny, której przy zakupie indywidualnym zapewne nie udałoby Ci się otrzymać. Poruszasz się nowym samochodem, a koszty jego utrzymania, traktujesz zupełnie tak samo, jakbyś płacił za kolejny rachunek np. za telefon.

Ty tylko tankujesz, nad kwestiami związanymi z obsługą techniczną czuwa firma leasingowa, która rozlicza się z serwisem bezgotówkowo. Właściwie dobrane ubezpieczenia zapewniają Ci dodatkowo, samochód zastępczy, w przypadku kolizji, czy gwarantują, że raty Ci nie przepadną, nawet jeśli ukradną Ci auto. Kolejna zaleta to fakt, że nie musisz wykupywania auta, które masz w leasingu. Tak więc, sprzedaż samochodu i zabieganie o atrakcyjną cenę także nas nie obchodzą.

Jeśli, boisz się o to, czy w trakcie całej umowy uda Ci się utrzymać płynność finansową masz dwa rozwiązania. Możesz zdecydować się na zakup auta używanego. Nie wszyscy wiedzą, że możliwe jest pozyskanie leasingu na samochód, który niekoniecznie jest nowy, a firmy takie, jak Leasing Gryfów Śląski oferują często pojazdy u zaprzyjaźnionych sprzedawców, czy za pośrednictwem aukcji internetowych. Możesz też być spokojny, jeśli zdecydujesz się na auto z salonu.

 

W przypadku jakichkolwiek problemów z płynnością finansową, możesz negocjować warunki umowy. Sytuacja każdego klienta rozpatrywana jest indywidualnie. Nie każdemu jest wiadomo, że leasing jest dostępny także dla osób fizycznych. Każdy człowiek może wykorzystać tą atrakcyjną formę, zamiast kredytu.

Procedura jest praktycznie identyczna, jak w przypadku leasingu dla firm. Zawieramy umowę, w myśl której, leasingodawca nabywa samochód, który, nam odpowiada, a my użytkujemy je, pod warunkiem terminowej spłaty rat. Zawarta umowa określa, że posługujemy się autem, a jego właścicielem zostaniemy, gdy umowa się zakończy. Jasne jest, nie ma konieczności wykupienia przez nas samochodu.

Firma Leasing Gryfów Śląski będzie wymagać złożenia kilku dokumentów: potwierdzenia tożsamości, zaświadczenia o dochodach, wyciągu z konta.

Konieczne będzie też zawarcie umowy ubezpieczenia. W tej sytuacji, oprócz tego, że jest to optymalne rozwiązanie, ogromną zaletę stanowi fakt, że leasing nie wymaga informowania banków, nie ulega zmniejszeniu nasza zdolność kredytowa. Jasne jest, że jest to bardzo wysoka korzyśćjeśli chcemy wziąć w najbliższym czasie kredyt zabezpieczony hipoteką.

Leasing Gryfów Śląski

 

Zobacz również Leasing uproszczony

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *